Mnoho mojich klientov čítalo rôzne knihy o komunikácií koní/s koňmi, ale často im chýbali niektoré detaily, vďaka ktorým by lepšie dokázali získané znalosti preniesť do praxe. A práve na to sa dnes zameriame.
Zároveň si povieme aj o tom, prečo to niekedy nefunguje, napriek tomu, že rozumiete čo kôň hovorí a „komunikujete“, ako ste sa naučili.


Komunikácia medzi koňmi je úžasná a fascinujúca. Keď sa ne detailnejšie pozrieme, objavíme, akými rôznymi spôsobmi medzi sebou komunikujú. A, aj keď nie sme kone, predsa len s nimi dokážeme komunikovať vďaka signálom, ktoré vieme napodobniť. Keď k tomu pridáme znalosti z minulého semináru a prácu na vzťahu a aj tréning, zistíme ako veľmi a ako jednoducho dokážeme našu komunikáciu rozšíriť. Ale prvoradé je to, že musíme vedieť, čo nám kone hovoria.


🍀Termín: 27. 09. 2023
🍀Čas: 19:00 – 20:30 (21:00)
🍀Cena: 25 €
🍀Prihlásiť sa môžete emailom: ziarica@okonoch.sk. Uzávierka prihlášok je 25. 09. 2023.
🍀Prihláška je platná až po úhrade. Informácie k platbe Vám pošlem.
🍀Záznam z webinára bude k dispozícií 15 dní.

Druhý seminár zo série, v ktorej:
Chcete vedieť, čo potrebuje Váš konský priateľ na to, aby bol šťastný? (A samozrejme, keď bude šťastný on, budete si to šťastie užívať s ním 😊).
Zaujíma Vás, ako si s ním vytvoriť pevné puto? Ako si vytvoriť vzťah plný dôvery, pohody, radosti a zábavy?
Alebo aj ako vzťah napraviť, či pomôcť koňovi, ktorého niekto sklamal?
Pridajte sa k nám. Spoločne zistíme, kým kôň skutočne je. Pozrieme sa na svet jeho očami, aby ste mohli pochopiť, prečo reaguje na rôzne podnety a situácie tak, ako reaguje. Vďaka tomuto pochopeniu budete vedieť:
– ako sa zachovať v rôznych situáciách, aby ste svojmu koňovi pomohli situáciu zvládnuť
– ako s ním pracovať tak, aby Vám obom tréning prinášal radosť
– naučíte sa rozoznať, kedy kôň rozumie tomu, čo od neho chcete, kedy pochopil, a kedy musíte hľadať iný spôsob ako mu vysvetliť, čo chcete
– môžete sa dostať až na úroveň, kedy Vám bude sám ponúkať nové veci, cviky, hry, ukáže vám, či je pripravený na danú situáciu, alebo cvik a mnoho ďalšieho
– môžete sa dostať až na úroveň práce vo voľnosti, bez toho, aby ste koňa na prácu vo voľnosti „pripravovali“, ako dnes nájdete v mnohých kurzoch
Vašu snahu kôň ocení a bude sa tešiť na čas strávený s Vami a bude vyhľadávať Vašu spoločnosť.