Záleží nám na zdraví našich koní. Všetko, čo kôň potrebuje, by mal dostať vo svojej kŕmnej dávke. V posledných rokoch sa však všetko mení. Kvalita surovín, životné prostredie. Počet koní, ktoré trpia rôznymi ochoreniami sa zvyšuje (napríklad alergie, dýchavičnosť, žalúdočné vredy a iné tráviace problémy, laminitída, cukrovka, cushingov syndróm, ochorenia pohybovej sústavy …).

Výživové doplnky pomáhajú koňom lepšie zvládať tieto zmeny a podporujú liečbu ochorení.

Predstavujeme Vám novú značku na slovenskom trhu, PharmaHorse a nové bylinkové zmesi Wi-Phyt. Prečo sme sa rozhodli predávať práve tieto produkty? Dôvodov je hneď niekoľko:

1. Produkty PharmaHorse (ako aj PharmaDog a PharmaCat) sú 100 % bez pridaných cukrov a iných sladidiel.

2. Neobsahujú žiadne doplňujúce zložky ani dochucovadlá.

3. To, že neobsahujú cukor, doplňujúce zložky a dochucovadlá, ocenia najmä majitelia tých koní, pre ktoré je nutné znižovať cukor na minimum, ako aj v prípade, ak koňovi nie je možné podávať akúkoľvek doplňujúcu zložku alebo dochucovadlo, ktoré mnohé iné výživové doplnky obsahujú.

4. Táto čistota produktov pozitívne ovplyvňuje aj ich kvalitu a množstvo, ktoré je potrebné koňom podávať.

5. Vysokú kvalitu produktov zaručuje aj používanie prísad, ktoré vyhovujú normám ľudskej kvality. Odporúčame produkty podávať len koňom. Nezabudnite, doplnky výživy nie sú náhradou zdravého životného štýlu a vyváženej stravy.

6. Bylinkové zmesi Wi-Phyt sú pestované v tom najčistejšom možnom prostredí. Každej bylinke sa venuje špeciálna starostlivosť. Zber sa riadi podľa druhu bylinky a rovnako aj sušenie. Vďaka tomu si zachovávajú bylinky najvyššiu kvalitu.

Tešíme sa na Váš nákup!