Už viac ako tri desaťročia sú sedlá Wintec obľúbenou značkou syntetických sediel na svete! Waldhausen ako predajný partner spoločnosti Wintec s hrdosťou predstavuje ďalšiu úroveň inovatívnych syntetických sediel:

HART – Horse And Rider Technology!

Aby sme vám uľahčili prehľad a uľahčili výber najlepšieho sedla pre vášho koňa, zhrnuli sme všetky výhody tejto technológie.

O AKÚ TECHNOLÓGIU IDE?

Systém vankúšov CAIR

Dôverujte jednoducho najlepšej ochrane, akú môžete svojmu koňovi ponúknuť. Super mäkké vzduchové vankúše ležia v neustálom kontakte s pohybujúcimi sa chrbtovými svalmi vášho koňa. Ide nám o ich úplné pohodlie, z rovnomerného a nižšieho tlaku v kombinácii s maximálnou absorpciou nárazov. Vďaka CAIR bude sa bude váš kôň pohybovať s voľnosťou, ktorú budete cítiť aj vy. V sedle s HART ste v bezpečných rukách.

Riešenie EASY-CHANGE

Keď je váš kôň zároveň aj vaším svetom, chápeme, že potrebujete presné riešenia teraz aj v budúcnosti. Môžete sa uvoľniť vďaka možnosti nastavovať komoru aj panely.

Kostra Elastiflex

Predstavte si pohodlie kostry so schopnosťou ohýbať sa a pohybovať s každým vaším krokom. Chrbtica vášho koňa je chránená pred nárazovými silami, zatiaľ čo bočná flexia umožňuje chrbtu koňa kývať sa a pohybovať sa bez zábran a prirodzene. Je výnimočne ľahká, symetrická a dlhodobo pevná. Flexibilita zároveň chráni pred zlomením alebo deformáciou.

Technológia Comfort Seat

Je to komfort, ktorý si, dúfame, nikdy nevšimnete. Je navrhnutý tak, aby vám pomohol cítiť sa prirodzene vyvážene a v spojení s vaším koňom v danom momente. Dokonalá rovnováha sa začína anatomicky tvarovaným sedlom z náročných viacvrstvových pien, ktoré podporujú vašu optimálnu polohu. Pocíťte rozdiel v užšom a bezproblémovom kontakte, ktorý vyzdvihujú doplnkové technológie vrátane ergonomického strmeňa a kolenných blokov umiestnených špeciálne pre vás.

Technológia panelov

Pozrite sa pod sedlo a uvidíte premyslený dizajn, ktorý je kľúčový pre prirodzený pohyb vášho koňa. Každé jednotlivé sedlo má veľkorysú stopu s okrajmi, ktoré sa postupne zužujú, aby sa zabezpečil plynulý a jemný prechod hmotnosti. Starostlivé prispôsobenie zabezpečuje maximálny priestor pre chrbticu vášho koňa s možnosťou úpravy zdvihu tam, kde je to potrebné pre dokonalú rovnováhu a stabilitu pri jazde.

ČO JE NOVÉ PRE JAZDCA?

Rovnováha bez námahy

Vychutnajte si vyvážené sedlo, ktoré vám pomáha udržiavať bez námahy dokonalú pozíciu s bezproblémovým kontaktom s koňom, bez akéhokoľvek rušenia.

Úplné spojenie

Dosiahne sa dokonalá súhra, vďaka ktorej sú pomôcky jemnejšie, citlivejšie a pohodlie je výnimočné.

Pokoj v duši

Vedomie, že sa o svojho koňa staráte, prináša veľkú istotu. Úplná nastaviteľnosť sa prispôsobuje spolu s vami počas vašej cesty. Je to jednoducho ten najlepší komfort, aký môžete svojmu koňovi ponúknuť.

ČO JE NOVÉ PRE KOŇA?

Voľný pohyb

Voľnosť vášho koňa pod sedlom sa aktívne zvyšuje, pretože sedlo sa neustále ohýba a prispôsobuje jeho tvaru pri pohybe.

Maximálne pohodlie

Každý kôň si zaslúži zažiť pohodlie a uvoľnenie vďaka citlivému odpruženiu a úplnému pohlteniu nárazov. Neexistuje lepšia ochrana, akú môžete ponúknuť chrbtu svojho koňa.

Prispôsobivosť

Voľnosť vášho koňa pod sedlom sa aktívne zvyšuje, pretože sedlo sa neustále ohýba a prispôsobuje jeho tvaru v pohybe. Keď sa stane niečo neočakávané, vedzte, že vaše sedlo kryje chrbát vášmu koňovi. Vaše sedlo sa dá upraviť tak, aby odrážalo zmeny vášho koňa v súvislosti so stravou, kondíciou, cestovaním, zrelosťou alebo zranením – je to jednoduché a reverzibilné.