Podbrušníky XpandGirth  sú navrhnuté a vyrobené výhradne spoločnosťou Marjoman. Podbrušníky, ktoré sa prispôsobuje potrebám vášho koňa.

XpandGirth je jedinečný produkt, patentovaný spoločnosťou Marjoman. Je to konečný výsledok náročnej štúdie vypracovanej odborníkmi z jazdeckého sveta, ktorí hľadali čo najuniverzálnejšie a najjemnejšie materiály pre kone.

V porovnaní s klasickými podbrušníkmi predstavuje skokový podbrušník XpandGirth mnoho výhod. Patrí medzi ne schopnosť XpandGirth prispôsobiť sa dýchaniu koňa. Poskytuje väčšiu slobodu pohybu, dokonca aj bočného.

XpandGirth, podbrušník, skokový podbrušník, endurance podbrušník, westernový podbrušník, drezúrny podbrušník, všestranný podbrušník

Skladá sa z:
– Prémiová koža.
– Porézne textilné vlákno.
– Vysoko priedušné kokosové vlákno.
– Polyéterová špongia s otvorenými pórmi.
– Ovčia koža (prírodná ovčia kožušina, koža, neoprén, elastotex alebo 3D sieť – voliteľné).

XpandGirth, podbrušník, skokový podbrušník, endurance podbrušník, westernový podbrušník, drezúrny podbrušník, všestranný podbrušník

Inovácie:
– „Krúžky“ tvarované do lichobežníka pre lepšie prispôsobenie.
– Dvojpásmové spony s bezpečnostnou skrutkou.
– Upevňovacia skrutka, ktorá umožňuje demontáž častí pre jednoduché a nezávislé čistenie.
– Voliteľný a odnímateľný pevný prvok, ktorý zabráni deformáciám spôsobeným používaním a starnutím. Tento prvok pomáha pri montáži po vyčistení.

XpandGirth, podbrušník, skokový podbrušník, endurance podbrušník, westernový podbrušník, drezúrny podbrušník, všestranný podbrušník

Veľkosť podbrušníka
Do poznámky objednávky uveďte veľkosť podbrušníka, ktorý bežne používate. Podbrušník bude vyrobený na základe Vašej požiadavky s tým, že tento rozmer budete môcť upraviť o 10 cm. To znamená, že ak si vyberiete podbrušník s veľkosťou 60, pošleme Vám XpandGirth, ktorý si viete upraviť na veľkosti 50-55-60.

Informácie pre ľahší výber chrániča:
– Chránič z ovčej kože: veľmi jemný, terapeutický a prírodný. Je ošetrený tak, aby sa zabránilo kožným reakciám koňa.
– Chrániče z neoprénu a elastotexu: ľahko sa čistia, veľmi často sa používajú pri vytrvalosti.
– Kožený chránič: pre milovníkov tradičného pocitu z kože, dodáva podbrušníku elegantnejší vzhľad.
– Chránič 3D Net: je inovatívny materiál, ktorý je super priedušný, ľahko umývateľný a rýchlo schne, antibakteriálny a veľmi odolný.

Čistenie:
Ovčiu kožu, terapeutickú ovčiu kožu, neoprén, elastotex alebo chránič 3D Net môžete prať ručne alebo v práčke s neutrálnym čistiacim prostriedkom na jemnom cykle s maximálnou teplotou 30 ° C.
Chránič z prírodnej ovčej kože sa odporúča prať ručne a používať špeciálny prací prostriedok na ovčiu kožu.
Nepoužívajte bielidlo. Nežehlite.

Všetky podbrušníky sú na objednávku. Informácie na ziarica@okonoch.sk.