Zaradili sme pre vás do ponuky nové značky a produkty:

1. CARR & DAY & MARTIN

Teraz veľmi aktuálne repelenty a „mazania“ na postihnutú kožu koní, celý rad produktov starostlivosti o kopytá, šampóny, kondicionéry a lesky.

CARR & DAY & MARTIN , starostlivosť o srs, starostlivosť o srsť koní, starostlivosť o kopytá, srsť, kopytá, repelent, repelenty, repelent pre kone, extra silný repelent pre kone, prírodný repelent pre kone, mazanie pre kone, letná vyrážka, alergia na hmyz, muchár, kozmetika pre kone

2. BUCAS

Masky proti hmyzu, deky proti hmyzu klasické, do dažďa a jazdecké. Postupne pribudnú aj ďalšie produkty tejto perfektnej, kvalitnej a osvedčenej značky.

bucas, deky proti hmyzu, masky proti hmyzu, deky s uv ochranou, masky s uv ochranou, výbehové deky, stajňové deky

3. HMYZÝ a KOPYTNÝ ŠPECIÁL

Produkty zoradené podľa témy, pre vaše jednoduchšie hľadanie.

V hmyzom špeciále nájdete všetko, čo ponúkame k tejto momentálne veľmi aktuálnej problematike. Repelenty, bežné mazania a mazania proti svrbeniu, masky a deky (klasické, do dažďa, jazdecké) na ochranu našich miláčikov pred dotieravým hmyzom.

V kopytnom špeciále nájdete oleje, maste a decht na kopytá, ale nie len tie bežné. Do ponuky sme zaradili špecifické produkty, ktoré – podporujú rast rohoviny, ošetrujú a liečia praskajúce a lámajúce sa kopytá, ošetrujú a liečia drolivé kopytá, produkty do sucha ale aj do prílišného mokra a blata. Nezabudli sme ani na výstavy a preteky. Nájdete tu lesky, ktoré splnia svoj skrášľujúci účel a zároveň udržiavajú kopyto zdravé.

Napíšte nám, aký je váš obľúbený produkt alebo značka. Pokúsime sa ho pridať do ponuky.