Daj sa do pohody a kôň s tebou bude rád a ochotne spolupracovať.
Seminár je zameraný na prehĺbenie vzťahu človeka s koňom. Táto väzba prispieva k väčšej dôvere a lepšej komunikácii, nie len pri práci, či vychádzkach, ale najmä v situáciách, ktoré sú pre kone náročnejšie, až stresujúce.
Budeme sa venovať aktivitám, ktoré nám pomôžu uvoľniť sa, dostať sa do pohody. Sú síce jednoduché, ale vyžadujú Vaše odhodlanie a trpezlivosť. Okrem lepšieho vzťahu s koňom Vám pomôžu napríklad aj v situáciách, kedy sa učíte novú vec (Vy/alebo s koňom). Ak nejde všetko hladko a okamžite, začínate pociťovať tlak, alebo frustráciu, alebo nervozitu, alebo stres, alebo stuhnutie v tele … . Cvičenia Vám pomôžu lepšie si uvedomiť vlastné pocity, emócie. čo sa deje s Vašim telom a pomôžu Vám „dať sa do pohody“. Oceníte to nie len Vy, ale aj Váš konský priateľ.
Pri pravidelnom začleňovaní týchto cvičení do praxe, sa do pohody dostanete oveľa rýchlejšie, až sa tento stav pre Vás stane automatickým. Ešte viac sa priblížite k svojmu konskému priateľovi, dokážete ho lepšie vnímať, komunikovať s ním.
Teším sa na Vás a na spoločné prežitie nezabudnuteľného seminára.

🍀Termín: 21. 05. 2023
🍀Čas: 09:30 – 16:30
🍀Miesto: Ducové
🍀Cena: 45 € (V cene je malé občerstvenie. Obed si môžete priniesť, alebo si ho objednáme.)
🍀Prihlásiť sa môžete správou na FB alebo emailom: ziarica@okonoch.sk.
🍀Uzávierka prihlášok je 19. 05. 2023
Prihláška je platná až po úhrade. Informácie k platbe Vám pošleme.
V prípade účasti na 8 seminároch z 10 je cena za jeden seminár 40 €

O lektorke:
Venuje sa práci s koňmi svojím vlastným prístupom. Je založený na 25 ročných skúsenostiach získaných pri vlastných koňoch, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou jej domácnosti a života, ako aj pri trénovaní klientov. Zameriava sa na uvoľnenie klienta a koňa pri akejkoľvek aktivite a prekonávanie komunikačných bariér medzi nimi. Absolvovala kurzy a semináre s: J. F. Pignon – Liberty training, Rachael Draaisma – Calming Signals, Anna Eichinger – Academic art of riding, online semináre a webináre zamerané na welfare koní, academic groundwork – Lucie Klaassen, Bowenova masáž pre kone, Trim kopýt a naďalej sa vzdeláva v rôznych oblastiach nie len z konského života.