Doplnok je ideálny pre perfektnú kondíciu a pre zvýšenie hmotnosti. V skratke:
– Doplnok s vysokým obsahom oleja, ktorý pomáha vášmu koňovi získať alebo udržať si kondíciu.
– Kombinácia zložiek podporuje zdravú kožu a podporuje lesklú srsť.
– Pomáha budovať hornú líniu a zvyšovať výdrž výkonných koní.
– Pridaná mäta zaisťuje vynikajúcu chutnosť, takže je ideálna pre vyberavých jedákov.
– Tento doplnok je vhodný aj pre veteránov, slabé kone a kone so zlým chrupom, ktorým bezpečne podporuje zdravú hmotnosť.

Condition & Shine™ – v perfektnej kondícií je ľahko podávateľný a veľmi chutný doplnok s vysokým obsahom olejov, ktorý pomáha vášmu koňovi získať alebo udržať si kondíciu.

Mikronizované ľanové semeno a ľanový olej sú vyvážené antioxidačným vitamínom E a selénom, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály uvoľnené počas metabolizmu oleja a pomáhajú udržiavať dobré zdravie buniek. Ľanové semeno má tiež obrátený pomer fosforu a vápnika, ktorý bol upravený pridaním uhličitanu vápenatého na zabezpečenie správnych svalových a nervových funkcií.

Plnotučná sója a ľanové semeno sú súčasťou krmiva, pretože sú prirodzene bohaté na aminokyseliny, ktoré sú potrebné na budovanie svalov a hornej línie. Kombinácia všetkých zložiek krmiva Condition & Shine™ z neho robí ideálny doplnok pre širokú škálu koní, vrátane tých, ktoré potrebujú pribrať na hmotnosti, koní so slabým výkonom, koní so zníženým apetítom, výkonných koní, starších koní a koní pripravujúcich sa na výstavný ring.