Na DEMO prezentácií Masterson Method® sa dozviete, ako táto metóda funguje a na čom je založená. Skúsite si, ako vám pomôže:
Zlepšiť komunikáciu medzi vami a vaším koňom,
Dosiahnuť lepší výkon
Dosiahnuť správne nasvalenie
Dosiahnuť uvoľnený pohyb
Zjemnenie pomôcok.

Na seminári vám lektorka ukáže a podrobne vysvetlí ako spoznáte, čo kôň vyjadruje, ako s vami komunikuje a ako tieto reakcie čítať – a to ako vizuálne tak aj pomocou palpácie.
Počas seminára pracujeme s koňmi a ukážeme si ako uvoľniť napätie, zablokovanie, ako mu výrazne pomôcť v pohybe a hlavne, ako s koňom, ďalej pracovať, aby zostal v tomto stave čo najdlhšie.

Zlepšíte jeho pohybový vzorec, uvoľnenosť, ale hlavne sa naučíte čítať reakcie koňa a podľa toho budete vedieť ďalej postupovať. Tento postup výrazne zlepšuje prirodzenú komunikáciu medzi vami a vašim koňom.

Čo môžete očakávať? Ako už bolo spomenuté, zlepšenie komunikácie, lepší výkon, správne nasvalennie a uvoľnený pohyb.

Viac o lektorke sa dozviete na www.mastersonmethod.cz

Kedy: 19. 05. 2023. Začiatok je o 9:00 a bude trvať približne 5 hodín (cca do 14:00) aj s prestávkou na malé občerstvenie / desiatu. Obed nie je plánovaný, vzhľadom na krátke trvanie kurzu.
Kde: v Jazdeckom areáli EQUIONYX v obci Ratnovce pri Piešťanoch
Cena: 150 €. V cene kurzu bude malé občerstvenie – voda, káva, čaj.
Kapacita kurzu je 10 ľudí.
Prihlášky posielajte mailom na adresu equionyx.horses@gmail.com.

Po prihlásení je potrebné uhradiť plnú cenu za seminár na náš účet. Len po priradení platby budeme Vašu prihlášku evidovať ako záväznú. Prihlášky a platby je potrebné zasielať do 30.04.2023.

Číslo účtu: SK35 8330 0000 0026 0248 6377

Tešíme sa na Vás!