Do Vianoc je ešte síce ešte ďaleko, ale nie na objednanie darčekov z edície Emily Cole! Darčeky k nám cestujú až z Anglicka, a to môže trvať trošku dlhšie.

Prinášame vám spestrenie a pomoc do vašej kuchyne a kancelárie, ale aj na preteky! Nech sa páči, vstúpte a vyberte si darčeky z edície Emily Cole, niečo pre radosť sebe alebo priateľom. Pre radosť, ale praktické zároveň! Hrnčeky, kuchynské zástery, utierky, chňapky, prestierania a podložky pod poháre, taštičky, zápisníky, plánovače, dokonca plánovače na súťaže, pohľadnice a čoskoro aj diáre a kalendáre.

Hrnčeky, k tomu asi nie je čo dodať. Ak si chcete spraviť radosť, alebo hľadáte perfektný darček pre priateľov, už hľadať nemusíte. Naše hrnčeky s vtipnými ilustráciami sú perfektné! Tieto krásne čínske hrnčeky sú u zákazníkov veľmi obľúbené. Oceníte ich pri raňajkách, večernom čaji počas zimných večerov, ale vyčaria vám úsmev aj v kancelári, hlavne ak máte náročný deň.

Kuchynské utierky rozveselia každú kuchyňu vďaka svojim krásnym a vtipným vzorom. Ak vás nebavia práce v kuchyni, sú pre vás, alebo vašich priateľov, ideálnym spestrením vďaka troche jazdeckého humoru.

Kuchynské zástery, či už tieto práce milujete alebo nie, s našimi zásterami budete vyzerať štýlovo a pohľad na ne vám vykúzli úsmev na tvári.

Neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti, v ktorej je milovník koní, sú určite aj prestieraniapodložky pod poháre s motívom koní. Stačí si vybrať motív, ktorý je vášmu jazdeckému štýlu najbližší.

Aby sme nezabudli doplniť kuchyňu, sú tu ešte luxusné kuchynské chňapky, bez ktorých sa neobíde žiaden kuchár s obľubou v pečení. Kto hovorí, že si nemôžete priniesť koňa či ponyho do kuchyne? S doplnkami z kolekcie Emily Cole, ich bude kuchyňa plná. A navyše, tieto chňapky sú často využívané aj ako „obal“ na strmene, vďaka ktorému je pred strmeňmi a nečistotami z nich chránené sedlo.

Nezabudnite ani na šikovné taštičky. Môžete ich používať ako peračník, kozmetické taštičky, alebo taštičky na rôzne drobnosti, ako štartovné čísla, pamlsky (čokoľvek, čo vás napadne). Ľahko ich zbalíte do väčšej tašky, alebo do auta.

A prejdime do kancelárie alebo školy, k pracovnému stolu, plánovaniu, organizovaniu …

Ako prvé sú tu nádherné zápisníky, ktoré sú vhodné nie len ako darček pre každého milovníka koní či psov, ale potešia aj Vás. Sú skvelé pre všetky vaše úvahy a poznámky.

PlánovačeTo do listy sú prvou polovicou úspechu. Plánovače sú perfektným nástrojom na usporiadanie myšlienok a týždňa v ľahko použiteľnom formáte. To do listy sú dokonalým nástrojom na usporiadanie úloh a spísanie zoznamov. A rozvrh je navrhnutý tak, aby ste sa ľahko na prvý pohľad zorientovali vo svojich aktivitách. Je ľahko čitateľný a zrozumiteľný na prvý pohľad. Môžete ho použiť na zorganizovanie tréningu koní alebo jazdcov, alebo na zorganizovanie akýchkoľvek aktivít.

A je tu jedna špecialita na súťaže.  Plánovanie cesty na súťaž je dostatočne stresujúce. Nie to ešte súťažiť! Najprv sa treba naučiť úlohu, trať …, nezabudnúť zbaliť pas, podbrušník … je toho veľa, na čo treba myslieť. Plánovače na súťaže sú vytvorené na základe skúseností jazdcov a ich pomocníkov a boli vytvorené tak, aby vám pomohli všetko zorganizovať a pripraviť sa, aby ste sa mohli sústrediť na jazdu.

Na záver nesmieme zabudnúť na širokú ponuku pohľadníc s vtipnými ilustráciami od Emily Cole. Už je len otázka, či si ich nechať, alebo poslať …

Kalendáre a diáre s novými ilustráciami sú neoceniteľnými pomocníkmi!