Moji milí priatelia a klienti, v prvom rade vám želám všetko dobré do nového roka, hlavne veľa zdravia vám a vašim miláčikom, pochopenia pre nich, trpezlivosti a s tým prichádzajúcich úspechov.

V tomto roku pre vás pripravujem nové veci. Obvyklé tréningy a semináre zostávajú, ale pribudnú k nim nové témy a nové formy vzdelávania. A pevne verím, že sa mi podarí dokončiť tie sľúbené eBooky.

Mojim najväčším plánom je začať vytvárať sieť koníčkarov, ktorí dbajú na pohodlie koňa, či už pri jeho bežnom živote, alebo pri práci.

Keďže k dnešnému dňu je vás už celkom dosť a mnoho z vás má veľmi slušné základy, rada by som s vami pokročila na vyšší stupeň. Pre tých, ktorí by chceli nie len pracovať so svojim koňom, ale učiť tento spôsob práce, ktorý dbá na potreby koňa, by som rada vytvorila program pre budúcich inštruktorov. Nepíšem učiteľov, ani trénerov, pretože tieto dva pojmy spadajú pod SJF (Slovenská jazdecká federácia) a myslím, že všetci, alebo väčšina z vás vie, akýms spôsobom sa tieto licencie získavajú.

Mojim cieľom je, aby sa inštruktorom mohol stať len človek, ktorý všetky zručnosti preukázal. To znamená, že dovedie sám svojho koňa (koňa, ktorého má v starostlivosti, alebo s ním môže pracovať) na určitú úroveň a tým preukáže, že má potrebné znalosti a zručnosti. Takže, bude to chcieť viac času a trpezlivosti, ale o to viac šťastných koní bude môcť byť na svete.

Ako roky minulé, aj tento rok mám v pláne absolvovať ďalšie semináre, uvidíme, aká bude ponuka. Jedného zahraničného seminára sa už zúčastňujem a tiež je to seminár, ktorý bude trvať dlhšie. Už teraz mi potvrdzuje, že moja práca, znalosti a zručnosti, idú správnym smerom a dúfam, že mi prinesie nové veci, ktoré budem potom môcť naučiť vás.

Píšte, čo vás najviac zaujíma, čo by ste chceli absolvovať, podniknúť, aby som plán ušila čo najviac na mieru pre vás.

Takže krásny rok 2018, dúfam, že sa nám všetkým tieto plány podaria.

Nora

PS: A „novoročný záväzok“: pokúsim sa pravidelnejšie odpovedať na vaše správy :)

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

Odporúčané články